Roletki materiałowe Wrocław

Roletki materiałowe są, obok żaluzji, jednym z najczęściej kupowanych systemów osłonowych. Cieszą się dużą popularnością, głównie ze względu na wygodę użytkowania i estetykę. Nasza firma może Państwu zaoferować roletki materiałowe w trzech wersjach do wyboru:

  •  roletki na wałku – zwijane na wałku, z mechanizmem łańcuszkowym; charakteryzuje je prowadzenie żyłkowe po bokach, które sprawia, że roletka przy uchylaniu okna trzyma się powierzchni skrzydła; dopuszcza się możliwość zastosowania mechanizmu sprężynowego lub magnesów a dla bardziej wymagających klientów istnieje również możliwość zamontowania napędu elektrycznego, sterowanego przełącznikiem lub pilotem (wycena indywidualna); montaż do okna lub do ściany; standardowo stosuje się listwę obciążającą aluminiową w kolorze białym lub brązowym, na życzenie klienta można również wykończyć roletkę falbanką według jednego z ośmiu dostępnych wzorów (skan wzoru falbanek) (zdjęcia).
  • roletki w kasetkach osłonowych – droższa wersja roletki materiałowej; posiada puszkę (różne kształty) i prowadnice po bokach (dwa rodzaje prowadnic: zmniejszające dopływ światła do pomieszczenia. Estetyczne wykonanie; montaż wyłącznie do listwy przyszybowej okna; standardowo kasetki i prowadnice występują w kolorze białym, za dopłatą istnieje możliwość wyboru koloru (brąz jasny, brąz ciemny, beż, anoda) lub okleiny drewnopodobnej (złoty dąb, mahoń, dąb bagienny, sosna, orzech)
  • roletki do okien dachowych - (zarówno do okien ROTO, FAKRO, VELUX, jak i OKPOL) – montowane bezpośrednio do skrzydła okna dachowego; w wersji prostej – na wałku, z możliwością zaczepienia tkaniny tylko w dwóch pozycjach; lub w wersji rozbudowanej – z półkasetą i prowadnicami, i z możliwością blokady tkaniny na dowolnej wysokości, wyłącznie w kolorze srebrnym – anodowanym


UWAGA! Ceny roletek uzależnione są od rodzaju grupy, z której pochodzi tkanina. Najtańsze są materiały z tzw. grupy A/ grupy 1, w której znajdują się tkaniny jednokolorowe, transparentne. Jednocześnie, w grupie tej jest największy wybór odcieni różnych rodzajów kolorów. Nieco droższe są materiały podgumowane, z wzorkami lub typowo dekoracyjne. Poza tym, stopień ochrony przed słońcem jest uzależniony od rodzaju wybranej tkaniny – materiały jasne, cienkie mniej chronią przed słońcem niż np. materiały o kolorystyce ciemniejszej i grubszej strukturze. Terminy realizacji roletek wynoszą odpowiednio: ok. 1 tygodnia bez montażu, natomiast z montażem – do 2 tygodni.
 

Roletki materiałowe Wrocław - www.Adomex.pl